Zenith Defense Bilisim Hizmetlerimiz

Destek ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Mimari Analiz ve Güvenli Mimari Danışmanlığı

Alanında uzman personel tarafından gerçekleştirilen Mimari Analiz çalışmaları ile sağlanan danışmanlık hizmetidir. Hizmet kapsamında BT altyapısının tehditlere karşı güvenilir hale gelmesi ve topolojik değişikliklere uyumlu olmasını sağlamaktır.

BT Altyapı Tasarım Danışmanlığı

Değişen kurum ihtiyaçlarının, gelişen teknolojilerle beraber BT altyapısına uygulanabilmesi için sağlanan hizmettir. BT altyapısının yeniden tasarlanması ile birlikte gelecekte oluşabilecek sorunların önlenmesi sağlanmaktadır..

Proje ve Şartname Danışmanlığı

Altyapıdaki ihtiyaçların değişmesi ile temin edilmesi gereken teknoloji/ürünler ile ilgili sağlanan danışmanlık hizmetidir. Teknik gereksinimler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun çözümün temin edilmesi için proje ve şartname süreçlerine teknik desteğin sağlanmasıdır.

Teknoloji Danışmanlığı

Kurum bünyesinde kullanılan güvenlik ürünlerinin uyumlu ve verimli kullanılmasını sağlayan danışmanlık hizmetidir. Hizmet kapsamında mevcut ürünlerin konfigürasyon ve kuralları kontrol edildikten sonra hazırlanan raporlar ve çözüm önerileri ile güvenlik seviyesinin iyileştirmesi sağlanmaktadır.

Profesyonel Servis Hizmeti

Online hizmetlerin sürekliliği ve güvenliğinin sağlanması sürecinde karşılaşılan sorunların çözüme ulaştırılması için sağlanan hizmettir. Kritik altyapılarda karşılaşılan ve krize sebebiyet veren sorunlara çözüm sağlanmaktadır.

Entegrasyon Hizmeti

Mevcut yapıda kullanılan güvenlik sistemlerinin bir arada, uyumlu bir şekilde otomatik olarak haberleşmesini sağlayan ve ürünlerin ileri seviyede kullanılmasını sağlayan hizmettir.

Ücretsiz İzleme Hizmeti

İnternet üzerinden erişime açık olan kritik varlıklarınızın erişebilirliğini ve güvenlik ürünlerinizin işlevselliğini temel düzeyde 7 gün 24 saat takip edilmesi ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılarak hızlı müdahale edilmesini sağlayan ücretsiz hizmetimizdir.

Güvenlik Olayları İzleme Hizmeti

Kurum altyapısındaki güvenlik cihazlarında oluşan loğların ve ağ trafiğine ait analiz kayıtları incelenerek, oluşabilecek güvenlik olaylarına dair farkındalığı arttırmak ve oluşan siber güvenlik olayların tekrar yaşanmaması için kök sebeplerinin tespiti hizmetidir.