Siber Güvenlik

Uç Nokta Güvenliği

Bu eğitime katılanların, Trellix ENS ile sistem üzerinde uç nokta güvenliğinin nasıl sağlanacağı yönünde bilgi sahibi olması ve Trellix HX ile tehdit avcılığı ve olay müdahale senaryoları hakkında bilgi sahibi olması hedeflenmektedir.

Veri Güvenliği

Bu eğitime katılanların, Trellix SIEM ile gerçek zamanlı analiz yapabilmeleri, verileri korumak ve uyumluluğu sağlamak üzere Trellix DLP yapılandırılması ve kullanılması hakkında bilgilenmeleri ve Trellix FRP ile dosyaların nasıl şifreleneceği konusunda derinlemesine bir eğitim alarak veri güvenliğinin nasıl sağlanacağı yönünde bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir.

Network Güvenliği

Bu eğitime katılanların, Trellix IPS ve Trellix NX ile ağ üzerindeki güvenliğin nasıl sağlanacağı yönünde bilgi sahibi olması, Skyhigh WebGateway ile web trafiğini filtreleme senaryoları hakkında bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir.

Email Güvenliği

Bu eğitime katılanların, Trellix Email Security (EX) ile email güvenliğinin nasıl sağlanacağı hakkında bilgi sahibi olması hedeflenmektedir.

Güvenlik Yönetimi

Bu eğitime katılanların, Trellix ePolicy Orchestrator (ePO) ile uç noktalarda ajan bazlı olarak nasıl koruma sağlanacağı yönünde bilgi sahibi olmaları hedeflenmektedir.